Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
aktualnosci
dodano 2014-06-29 20:49:36
dodano 2011-06-15 08:49:18
dodano 2010-07-02 11:41:32
zobacz wszystkie aktualności »

split


kontakt

""SZKŁO-BUD""
Spółka z Ograniczoną
Odpowiedzialnością Spółka
Komandytowa

ul. Kostograj 5, 09-400 Płock

Szk3obud - siedziba firmy

Tel./fax.: (24) 2622425
                (24)2645221

E-mail: biuro@szklo-bud.com

zobacz więcej »

split

Stowarzyszenie Producentów Szyb

o szkle Szyby zespolone

Szyby zespolone


Niskoemisyjne szyby zespolone to podstawowy produkt naszej firmy.

Firma "SZKŁO-BUD" produkuje pełną gamę szyb zespolonych, z każdego rodzaju szkła wg potrzeb klienta. Są już standardowym elementem każdego współczesnego okna ale dziś ich funkcja nie sprowadza się jedynie do zmniejszenia strat energii cieplnej i ograniczenia przenikania promieniowana UV. W zależności od wybranej opcji szyby zespolone mogą także chronić przed włamaniem, hałasem czy nadmiernym nasłonecznieniem.

Szyba zespolona jest zamkniętym hermetycznie pakietem składającym się z tafli szklanych, ramki dystansowej wypełnionej pochłaniaczem pary wodnej, oraz mas uszczelniających zapewniających szczelność przestrzeni między szybowej oraz trwałość mechaniczną całego pakietu.

Zalety szyb zespolonych :

Znacząca redukcja przepuszczalności ciepła w porównaniu z przeszkleniem pojedynczym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego szkła niskoemisyjnego i wypełnieniu przestrzeni między szybowej argonem możemy zaoferować Państwu szyby niskoemisyjne o współczynniku przenikania U = 1.1 co daje oszczędność energii cieplnej, niższe koszty ogrzewania, optymalną temperaturę w pomieszczeniach,

Dobra bariera akustyczna dająca w efekcie poprawę komfortu w mieszkaniu bądź w biurze dzięki odizolowaniu pomieszczeń od hałasu z zewnątrz.

Wysoka przepuszczalność światła i zmniejszenie przepuszczalności promieni UV

Wyższy komfort użytkowania w porównaniu ze starymi systemami okien, gdzie przestrzeń między szybowa ma tendencję do parowania w zimie, a ponadto utrzymanie okien w czystości wymaga kłopotliwego otwierania dwuczęściowych ram okiennych celem umycia wewnętrznych powierzchni szyb.

Rodzaje szyb zespolonych:

Szyby zespolone ze szkłem niskoemisyjnym - ograniczają wypływ energii cieplnej z pomieszczeń na zewnątrz. Szyba zespolona o budowie: szkło niskoemisyjne miękkopowłokowe 4mm/Argon/float 4mm charakteryzuje się współczynnikiem U=1,1 [W/m2 x K]

Szyby zespolone ze szkłem bezpiecznym i antywłamaniowym - mają za zadanie chronić użytkowników przed poranieniem odłamkami, odpryskami w przypadku pęknięcia, stłuczenia lub próby włamania. Szyba bezpieczna i antywłamaniowa posiada wewnątrz folię zabezpieczającą skruszeniu się szkła i przedostania się na drugą stronę w przypadku włamania. Eliminujemy w ten sposób kraty, okiennice i rolety zewnętrzne. Zależnie od budowy wyróżniamy różne rodzaje szkieł warstwowych i w związku z tym różne klasy odporności na przebicie.

Szyby zespolone ze szprosami - są jedną z najpopularniejszych metod zdobienia szyb zespolonych poprzez podział powierzchni szyby na mniejsze pola. Oferujemy szprosy między szybowe o różnych szerokościach i szerokiej gamie kolorów, szprosy złote, pokryte okleiną drewnopodobną oraz szprosy wiedeńskie imitujące ramkę dystansową.

Szyby zespolone ze szkłem refleksyjnym -jest to szkło bezbarwne lub barwione w masie, pokryte warstwą twardych tlenków metali. Zatrzymuje 94% promieniowania ultrafioletowego, zapobiega utracie kolorów, starzenia się plastików, budynki oszklone szkłem refleksyjnym zyskują na estetyce wyglądu jak również stwarzają wrażenie powiększania przestrzeni wokół nas, chroni przed nadmiernym zmęczeniem oczu, poprawia komfort psychiczny osób znajdujących się w tak oszklonych pomieszczeniach

Szyby zespolone dźwiękochłonne - zestawy dźwiękochłonne są zbudowane w oparciu o asymetrię szyb, ich elastyczne połączenie oraz zastosowanie gazów tłumiących w przestrzeni między szybami. Szyby zespolone w zależności od ich konstrukcji, osiągają izolacyjność akustyczną w granicach Rw = 28-53 dB. Ochrona przed hałasem stosowana jest wszędzie tam gdzie nie można zlikwidować źródła hałasu.

Szyby zespolone ze szkłem samoczyszczącym - to szkło pokryte od zewnątrz specjalną twardą powłoką, o wyjątkowym podwójnym działaniu. Pod wpływem działania światła dziennego w powłoce zachodzą dwa rodzaje reakcji chemicznych.
Po pierwsze, zachodzi na niej reakcja fotokatalizy. Naturalne promienie ultrafioletowe światła dziennego powodują, że powłoka reaguje chemicznie z pojawiającymi się na niej zabrudzeniami organicznymi, utleniając je i uwalniając z powierzchni szkła nawet w najbardziej pochmurne dni.
Po drugie, hydrofilowe właściwości powłoki sprawiają, że szkło przyciąga wodę. Woda spływa po powierzchni równą warstwą i nie tworzy na niej osobnych kropel. Tym sposobem uwolnione w pierwszym etapie drobiny brudu łatwo i skutecznie zmywa zwykły deszcz.

Współpracujemy z największymi koncernami szklanymi tj. Pilkington, Guardian, Scheuten światowych liderów szklarstwa.

Udzielamy pięcioletniej gwarancji na szczelność zestawów.

 

 

zobacz również

Sprzedaż szkła

Usługi szklarskie

Zdobienie szkła

Konstrukcje szklane

Meble szklane

Hartowanie, gięcie, laminowanie

Systemy solarne

Laminowanie szkła

Kabiny prysznicowe

Ciecie strumieniem wody

Fatal error: Call to undefined function phpmysql_free_result() in /web/htdocs1/szklo_budcom/home/www/oferta2.php on line 1