Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem
aktualnosci
dodano 2014-06-29 20:49:36
dodano 2011-06-15 08:49:18
dodano 2010-07-02 11:41:32
zobacz wszystkie aktualności »

split


kontakt

""SZKŁO-BUD""
Spółka z Ograniczoną
Odpowiedzialnością Spółka
Komandytowa

ul. Kostograj 5, 09-400 Płock

Szk3obud - siedziba firmy

Tel./fax.: (24) 2622425
                (24)2645221

E-mail: biuro@szklo-bud.com

zobacz więcej »

split

Stowarzyszenie Producentów Szyb

o firmie

Firma "SZKŁO-BUD" powstała w 1989 roku, jej właścicielem i jednocześnie dyrektorem zarządzającym jest Stanisław Pietrzak. Dzięki konsekwentnej polityce inwestycyjnej w ciągu kilku lat udało się przekształcić mały zakład usługowy w nowoczesną fabrykę zajmującą powierzchnię przeszło 2500 m2 w skład której wchodzą hale produkcyjne i magazynowe oraz kompleks biurowo socjalny. 

W zakresie swojej działalności Szkło – Bud zajmuje się produkcją szyb zespolonych, dystrybucją szkła płaskiego – budowlanego, świadczy usługi szklarskie a także obróbki szkła, to jest szlifowaniem, frezowaniem, wierceniem. Ścisła współpraca z największym producentem szkła na świecie – koncernem Pilkington oraz stosowaniu najnowszych technologii w powiązaniu z profesjonalizmem załogi pozwala na zaoferowanie klientom wyrobów na najwyższym światowym poziomie.

System zarządzania w Firmie jest certyfikowany od 2007 roku przez firmę BSI na zgodność z normą ISO 9001:2008. Jako członek Stowarzyszenia Producentów Szyb Zespolonych mamy prawo do oznaczania naszych wyrobów znakiem CE. Dodatkowo podpisaliśmy umowę z dostawcą szkła GUARDIAN na znak licencyjny "GlasMax" który w połączeniu ze znakiem jakości ISiC-Q przyznawanym przez Instytut Szkła, Ceramiki, Materiałów Ogniotrwałych i Budowlanych gwarantuje najlepszą jakość oferowanych produktów.

Jednym z głównych celów firmy w ramach zrównoważonego rozwoju we współpracy z budownictwem jest ograniczanie strat ciepła dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii produkcji szyb zespolonych oraz obniżanie emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego.

Dwudziestoletnie doświadczenie w branży szklarskiej gwarantuje solidne wykonanie zamówienia i kompleksową obsługę klienta: pomiar, doradztwo techniczne, fachowe wykonanie i profesjonalny montaż. Gwarantujemy wysoką jakość i krótkie terminy realizacji.

Firma Szkło-Bud dodatkowo wyspecjalizowała się w zakresie obróbki szkła płaskiego oraz montażu różnego rodzaju projektów na podbudowie szkła. Realizujemy projekty ze szkła hartowanego o grubości 8, 10, 12mm, takie jak:

·         drzwi szklane,

·         szklane kabiny prysznicowe,

·         zabudowy i witryny szklane,

Na zamówienie wykonujemy również:

·         lustra,

·         gabloty szklane,

·         blaty,

·         półki szklane,

·         meble szklane,

·         akwaria

·         i wiele innych.

Wielu już się przekonało o naszych kompetencjach...